REKLAM ALANI
REKLAM ALANI

Site Rengi

MaxGame.ORG – Oyun Platformu – Mobil Oyun – Online Oyun – Web Oyun

Kilo Alma Problemi Çözümleri

Kilo Alma Problemi Çözümleri

Kilo Alma Problemi Çözümleri
Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan kilo almak, maalesef bu dönemde daha da artmış durumda. Obezite etkisinin tavan yaptığı bu dönemlerde de alınması gereken en önemli önlem diyet yapmaktır. İnsanlar, diyet yapmaktan pek hoşlanmasa da aşırı kilo sonucunda buna mecbur kalırlar.
Bu sebeple belki de onlar için fast food tüketimi keyifli, sebze ve sağlıklı yiyecekler keyifsiz iken artık bu durum söz konusu olamaz. Yaptıkları diyet ile verimli sonuçlar elde eden insanlar, onlara teşvik niteliğinde olduğu için genellikle sağlıklı yiyeceklerin billboard ilanlarında fit insanlar veya kilolu insanın fit insana dönüşmüş hali yer alacak şekilde tasarlanmaktadır.

Daha Özgüven Sahibi Olmak İçin Kilonuzu Kontrol Altına Almalısınız

Kilo, insan hayatındaki en önemli unsurlardan birisidir. İnsanlar her daim fit olmak ve güzel görünmek ister. Kilolu olan insanlar toplum içinde genellikle içine kapanık, asosyal gibi görünürler. Bunun en temel nedeni görüntünün etkisi ile yavaş yavaş kaybolan hatta yok olma derecesine gelen özgüvendir.
Özgüven iyi bir görüntü ile artan durumdayken, genelde kilolu insanlarda bu durum ters etki gösterir. İnsanlar bu tarz etkilerden korunmak için kilolarını dengede tutmalı, ona göre beslenmelidir. Bu sayede istedikleri görüntüye ulaşacaklardır.
Eğer beslenmelerini bozarlarsa, anlık kilo değişimleri ile eski haline dönmeye hatta bu durum psikolojik olarak daha kötü hal alarak daha ‘salmışlık’ durumu ile önceki kilonun çok daha üstüne yükselir ve kelimenin tam anlamıyla kilo kontrolü kaybolur.

Kilo ve Fotoğraf Etkisi Nedir?

İnsanların en önemli gördükleri şeylerden bir diğeri ise fotoğraflarda güzel görünmek ve insanlardan daha çok beğeni almaktır. Kilonun bu duruma kesinlikle büyük etkisi vardır.
Yapılan araştırmalarda insanların yaz için deniz, kumsal ve güneş üçlüsünün olduğu fotoğraflar daha çok beğeni topluyor. Bu sebeple güzel bir yerde güzel bir açıda fit bir vücutla alınan beğeni ile aynı yer, aynı açı fakat kilolu insanın aldığı beğeni gittikçe azalmıştır.
Bu sebeple de insanlar kilo vermek, güzel görünmek ve daha çok beğeni toplamak için kilo verme yolunda büyük adımlar atmaya başlamıştır.

2. REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    fotoğraftaki kişi ben sandım 🙂 etkisini deneyerek göreceğiz ama zor başaracağız başaracağız 🙂

BİR YORUM YAZ